Wróżby o najbliższej przyszłości


Pamiętaj że życie również dla Ciebie szykuje wspaniałe rzeczy.

Wróżba od tarota: Gwiazda położenie normalne

Nie licz na to że coś zrobi się samo, los w najbliższym czasie będzie wobec Ciebie raczej obojętny, dostaniesz to na co zapracujesz. Musisz koniecznie oczyścić swoją energię, gdyż Twa karma źle na Ciebie oddziałuje- wszystko przez złe moce ludzi którzy są do Ciebie negatywnie nastawieni. Kiedy to zrobisz, po prostu działaj aby Twe życie szło w odpowiednim kierunku.

Wróżba od tarota: Księżyc położenie normalne

Pali Ci się grunt pod nogami. Ostatni czas nie był najlepszy. Trapią Cię smutki i liczne niepokoje. Zebranie się w sobie, odszukanie i wykorzystanie pokładów silnej woli i samozaparcia zrównoważy złe wpływy i pozwoli nieco jaśniej spojrzeć w przyszłość, a w każdym razie trzeźwiej postępować i mocniej stanąć na nogach. Póki co potrzebne jest oczyszczenie, gdyż oddziałują na Ciebie negatywne podczepienia.

Wróżba od tarota: Słońce położenie normalne

W ostatnim czasie Twe życie nie było zbyt udane. Jednak nie popadaj w paranoję. Najlepsze co możesz teraz zrobić, to nabrać dystansu i wyciągnąć właściwe wnioski z poprzednich doświadczeń. Dodatkowo możesz oczyścić swą energię, gdyż posiadasz negatywne podłączenia energetyczne.

Wróżba od tarota: Sąd- położenie normalne

W najbliższym czasie mogą wyjść na wierzch Twoje lęki, które próbujesz tak usilnie skrywać. Boisz się że nie czeka na Ciebie szczęście, bardzo prawdopodobne że będzie Cię to jeszcze bardziej zamartwiać. Wpadniesz wtedy w błędne koło, gdyż nie dość że będziesz sama, to swoim zachowaniem będziesz coraz bardziej się pogrążać. Wszystko przez negatywne podczepienia. Potrzebne jest oczyszczenie, wtedy pozytywna energia bijąca od Ciebie będzie przyciągać wspaniałe rzeczy.

Wróżba od tarota: Świat położenie normalne

Wszystko musi mieć swój powód. Także to, że zastanawiasz się dlaczego Twe życie nie układa się tak jak powinno. Na początku musisz uporządkować swoje sprawy z przeszłości, potrzebne jest oczyszczenie. Ponadto usiądź i zastanów się czy ostatnimi czasy nie byłaś trochę zarozumiała, zbyt szorstka dla otaczających Cię ludzi. Pamiętaj że wszystko dookoła jest energią i ta energia którą przekazujesz, wraca do Ciebie. Postaraj się zacząć zmiany od siebie, zwiększy to Twe szanse na odnalezienie szczęścia w życiu. (Więcej wróżb otrzymasz od wróżki na telefon)

Twe życie było dotychczas naprawdę burzliwe. Pewne wydarzenia w których uczestniczyłaś w dalszym ciągu oddziałują na Twe obecne życie. Aby zacząć cieszyć się prawdziwym szczęściem musisz się od nich uwolnić. Na pewno nie zaszkodziłoby Ci oczyścić swoją energię. Pomogłoby to odciąć się od przeszłości.

Wróżba od tarota:- Mag położenie normalne

Wskutek wcześniejszych rozczarowań podświadomie obawiasz się swoją przyszłość.

Komentarze: 9


 • Rosario Dodany: 2017-11-03

  możesz porwać faktem

 • Damion Dodany: 2017-11-06

  Pięknie się czyta

 • Arden Dodany: 2017-11-06

  hehe obiecujące

 • Gretta Dodany: 2017-11-06

  Wówczas nie dukał remedium naturalnie bajeranckiego

 • Waldo Dodany: 2017-11-20

  lubie twój blog

 • Darrick Dodany: 2017-11-24

  po nisku poprawny wpisik

 • Oliva Dodany: 2017-11-24

  az spokojnie poczytać

 • Concepcion Dodany: 2017-11-24

  Onegdaj nie przerzucał piękna no bajeranckiego

 • Regenia Dodany: 2017-11-25

  klawy wpisik

Copyright © 2017 Wróżka telefoniczna